Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wojtek

Wrażliwość jądra po usunięciu torbieli nasiennej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek
Witam. 3 lub 4 lata temu miałem usuwaną torbiel nasienną. Od tej pory odczuwam wiekszą wrażliwość jądrą - szczególnie jest wrażliwe podczas dotyku. Można je dotykać delikatnie, ale mocniejszy nacisk sprawia ból. Wydaje mi się też , że prawe jądro (w jego okolicach byla torbiel nasienna) jest całe twardsze od lewego. Dodam, że byłem u lekarza na kontroli 2 miesiace po zabiegu i wszystko było w porządku. W tym roku (kwiecień) postanowiłem wybrac się do specjalisty ze względu na bolesnośc jądra. Lekarz powiedział , że zaleca noszenie bardziej obcisłej bielizny (bokserki odpadają) , na USG wszystko dobrze. Mimo wszystko ostatnio mam wrażenie , że jądro prawe jest twardsze od lewego. Przesadzam , czy może coś jest na rzeczy ? Naprawde martwi mnie twardsze prawe jądro. Czy usunięcie torbieli nasiennej może mieć wpływ na płodność ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może tworzy się miejscowy obrzęk, stąd zalecenie noszenia ciaśniejszej bielizny. W razie wątpliwości najlepiej rozwiać je wykonując kontrolne usg, ewentualnie udac się ponownie do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.