Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Bilirubina całkowita

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Czy istnieje sposób farmakologiczny na obniżenie poziomu bilirubiny całkowitej, nadmieniam, iż ostatnie badanie krwi wykazało 1,5mg/dl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Stężenie bilirubiny w surowicy krwi podwyższa wiele leków,uszkadzających miąższ wątroby,również*rak dróg żółciowych,choroba alkoholowa,zapalenie dróg żółciowych,kamica przewodowa, trzustki,marskość żółciowa wątroby,zespół Criglera-Najjara,żółtaczka,choroba Gilberta.Aby obniżyć poziom, stężenie bilirubiny,należy sprawdzić która z tych chorób może wpływac na podwyższony wynik.Konieczna jest wizyta u lekarza.Samodzielnie nie można stosować leków,mogą pogorszyć tylko wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trzeba ustalić przyczynę wysokiego poziomu bilirubiny. Wtedy będzie można zastosować leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
czy leki na nadcisnienie mogą powodować zwiększony poziom bilirubiny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niektóre tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mati
czy w przypadku podwyzszonego wyniku mozna sie zglosic do lekarza rodzinnego czy trzeba do specjalnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ILONA
czy tabletki gripex mogą podwyzszyc bilirubine?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariusz 22
Mam pytanie od czego jest wysoki poziom Bilirubina całkowita Mam 22 lata i jest po za normą norma wynosi chyba do 12 a ja miałem ponad 14 . Proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystian
Witam mam 17 lat i dowiedziałem się dwa dni temu że nie mogę pracować w zawodzie który wybarałem właśnie przez podwyższony poziom Bilirubiliny całkowitej dowiedziałem sie też że moja mama choruje na nerki i to właśnie może być przyczyną tego ... norma była 0,0-1,10 a u mnie wyszlo pierwszy raz 1,63 a za drugim razem 1,80 ... i właśnie przez to nie mogę uczyć sie mojego wymażonego zawodu . co mam zrobić aby obniżyć poziom i móc uczyć się zawodu prosze o odpowiedź. Z góry dziękuje... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.