Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Okropne bóle brzucha i krew podczas podcierania się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Witam, mam taki problem że od jakiegoś dłuższego czasu miewam bóle brzucha bardzo dotkliwe bóle które objawiają się nie spodziewanie, średnio trwające od minuty do dziesięciu. Ból określam jako bardzo uciążliwy praktycznie to zwijam się z bólu ponad to kiedy się podcieram występują nieliczne ślady krwi na papierze, nie wiem co mam z tym zrobić. Myślę ze stolec jest normalny jasnobrązowa barwa, raczej bywa swoisty choć czasem jest jakby to określić miękki. Bardzo pilnie proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To prawdopodobnie żylaki odbytu, być może także stan zapalny odbytnicy. Radzę w tej sprawie udać się do chirurga najlepiej proktologa. On zbada, oceni co się dzieje i być może zaleci dodatkowe badania (np. rektoskopia czy też kolonoskopia). Mnie bez badania trudno ocenić przyczynę dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patryk
Dziękuje, z pewnością udam się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.