Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to trzustka? ból w lewej czesci brzucha


Gość emigrantka

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie od jakiegos czasu odczówam ból w lewej czesci brzucha, pod zebrem, przewaznie w tym czasie kłuja tez mnie plecy, nasiila sie to po posiłku. Dodam jeszcze ze jestem w 30 tyg ciazy i obawaim sie ze moze to byc szkodliwe dla dziecka. Jesli ktos sie orietuje co moze mi dolegac to bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być choroba wrzodowa (bóle wyraźnie związane są z posiłkiem). W zapaleniu trzustki ból jest bardziej opasający do odcinka lędzwiowego. Jednak powinna Pani udać się do lekarza. Jest to już 30 tydzień ciąży i macica jest już znacznie powiększona. Zatem bóle mogą być związane z ciążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pytanie do emigrant ki, może jeszcze tutaj zaglądasz? Czy poznałaś diagnozę, albo bole ustąpiły ?na jakim jesteś etapie diagnozowania, czy coś wyszło w badaniach? Proszę o jakiekolwiek info, tez mam podobne i objaey,trwa to już przeszło rok,obecnie jesteś w 25 tc, to ciąża pi wielu,wielu latach starań i tez tak bardzo drze o maluszka, że mu zaszkodzi, bo bole mocno mam nasilone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ja mialam takie same objawy, bylam u lekarza, to klopoty z grubym jelitem, zpalenie uchylkow, ja mialam lekka odmiane tego schorzenia, nie wolno jesc surowych warzyw prze okres co najmniej 3 miesiecy a takze surowych owocow i orzechow, szczegolnie jablka i winogron zabronione. mialam oczywiscie tabletki, ktore nalezalo pic 20min.przed jedzeniem rano i wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×