Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola

Brzuszki, napinanie mięśni po usunięciu wyrostka robaczkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola
Mamy rudzień. miałam operację wew rzesniu, około 2-3 miesiące temu. czy mogę zacząć robić brzuszki? wiem ze sport mozna uprawiac mniej wiecej po meisiacu, ale brzuszki... napinam miesnie brzucha a to okolice blizny. czy nic mi sie nei stanie jesli zaczne codziennie robić brzuszki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli blizna po operacji nie jest duża to można takie ćwiczenia już swobodnie wykonywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna
co mozna robic a czego nie wolno robic po wyjsciu ze szpital po 4 dniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Praktycznie można wszystko robić (oprócz podnoszenia ciężarów i nadmiernego napinania mięśni brzucha). Dieta tydzień po operacji lekkostrwana. Potem można powrócić do starych nawyków żywieniowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mdzix
miałam usunięty wyrostek jakiś tydzień temu, i cały czas kuje mnie 20 cm nad biodrem.. co to może być /??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To bardzo wczesny okres pooperacyjny. Takie dolegliwości mogą jeszcze występować i 2-3 tygodnie po zabiegu. Powinny powoli ustępować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Witam.jestem miesiac po operacji wysrostka,niestety przy sciaganiu szwów mi rozeszła sie cała rana,10 dni temu mialem załoznow szwy wtóne zbliazajace,czy ktos jest w stanie odpowiedziec kiedy bede mogł zaczac chodzic na siłównie lub zacząc delikatne treningi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malwina
Ja jestem po operacji ponad miesiąc czy moge już zacząć robić bruszki jeżeli blizna jest dośc duża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pocieta*]
hej, a co z jazdą na nartach miesiąc po operacji? rana (3cm) goi się narazie dobrze ale boje sie powikłań, bo zwolnienie z wf wypisane mam na 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.