Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Złamanie kości łódeczkowatej nadgarstka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Witam,czy po 2,5 miesiaca po zlamaniu kosci łódeczkowatej moge skorzystac z solarium...czy może to w jakis sposób zaszkodzić zrastaniu?nie chodzi mi o częste korzystanie z solarium raczej sporadyczne 2-3 razy w miesiacu.noszę jeszcze ortezę usztywniajacą.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można swobodnie korzystać z solarium. Wręcz ułatwi to zrastanie się złamania (zwiększy się synteza witaminy D w Pana organizmie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia
witam.ja jestem ponad 1,5 mies. po operacja zlamania kosci ramieniowej,i mam tam wsadzona plytke metalowa wraz z ok 10-ma srubkami(nie liczylam)czy jezeli bede teraz chciala ok. 2x w mies.pujsc na solarium to czy moze to w jakis sposob zaszkodzic mojej rece???w obecnej chwili musze sporadycznie nosic opaske ochronna.Dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma przeciwwskazań, aby chodzić na solarium. Jedynie radziłbym bliznę pooperacyjną osłaniać przed promieniami np. opatrunkiem (przez około pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irena
szanuj się po co CI solarium??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.