Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agnieszka cz

Komplikacje pooperacyjne wycięcia wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka.czyzyk@wp.pl
Moja kolezanka przebyla pare miesiecy temu operację wycięcia wyrostka. Teraz ma w danym miejscu 4 guzy wypełnione jakąś ciecza. Dają jej 2 miesiace zycia zas nikt nie chce podjąć się operacji. Prosze o pomoc! Ma 17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To co przedstawiasz nie zawiera żadnych konkretnych informacji klinicznych, dlatego trudno mi cokolwiek na ten temat napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marysia24.11@wp.pl
3 tygodnie temu miałam wycięty wyrostek robaczkowy. Po 7 dobie miałam zdjęte szwy i juz kilka godzin po zdjęciu zrobiła mi się dziura akurat w miejscu jednego szycia. Wygląda to w miare tak --O--. Następna dziurka zrobiła sie na samym dole i cały czas wycieka z niej jakiś płyn. Jest ona mniejsza od poprzedniej ale głębsza. Trzecia dziurka powstała przed wczoraj. Na poczatku wygladało jak gdyby zszycie ( --|--) zaropiało, teraz zrobiła się dziurka. W szpitalu powiedzieli mi ze to nic wielkiego i pielegniarka nałozyła mi na ranę jakąś brązową maść , nakleiła plaster i kazała zdjąć po 4 dniach. Nic nie pomogo rana zrobiła się jeszcze brzydsza. Prosiłabym o jakąś rade ponieważ mam 16 lat i taka brzydka blizna na brzuchu trochę oszpeca, a poza tym nie wiem co dzieje się z moim brzuchem i trochę sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Dobrze, aby chirurg jeszcze raz obejrzał bliznę. Nie widząc tego trudno powiedzieć czy wszystko jest w normie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika
czy jest taka mozliwosc ze pekna szwy na jelicie po wycieciu wyrostka i kiedy mozna zaczac uprawiac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Jestem po zabiegu wyrostka ribaczkowego po dwuch tygodniach sciogneli mi szwy mam pytanie po* jakim czasie moge Powrocic do aktywnosci fizycznej i Zaczonc stosowac masc na blizny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.