Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Serafin

Ból w podbrzuszu - zapalenie nadjądrza?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Serafin
Witam , jakiś czas temu poszedłem do lekarza poniewaz bolał mnie brzuch w podbrzuszu i pod jądrem znalazłem jakis guzek-lekarz powiedział ,że to zapalenie nadjądrza bo na usg też wykazało opuchnięcie jądra i większą ilość płyny w worku,ale teraz po antybiotykoterapi nadal mam ten guzek wielkości 3/4 jądra a w dotyku tak jakby to była kulka ze zwiniętego jajowodu , do tego prawe jądro jest wyżej bardziej z przodu, alewe niżej z tyłu i bardziej wisi i ten guzek z jajowodu(chyba) utrzymuję się na nim na górze- co to może być,czy to może być jakiś poskręcany jajowód ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Prosze konieczne udać się do lekarza urologa,opisany objaw wskazuje na zapalenie.Leczenie uzależnione jest od stopnia zaawansowania choroby.Na początek do czasu uzyskania wyników należy wstrzymać się od kontaktów seksualnch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Serafin
Najlepsze jest to że w czwartek byłem u takiego z nazwy? urologa, który stwierdził,że jest wszystko w porządku,a bóle po zapaleniu nadjądrza są normalne i jeszcze długo mogą się utrzymywać-nie wiem co mam o tym myśleć-proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.