Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Nagły i silny ból z prawej strony brzucha, wyrostek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Mam takie pytanie (22l.) obudziłem sie z dość silnym bólem brzucha w prawej dolnej części...myslałem ze zaraz minie ale przez ok 40 min nie mijało...zażyłem wiec ketanol 100mg i po ok 20 min ból ustapił...w tym czsie wziąłem też prysznic podczas którego zebrało mi sie na wymioty.nigdy wcześniej nie miałem takiego bólu w tej okolicy.mam wiec pytanie czy powinienem to zlekceważyc jako tzw.*przypadek* czy tez bezwzględnie konieczna jest konsultacja lekarska.jaka mogłaby być wstepna diagnoza? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej takiego bólu nie lekceważyć. To może być zapalenie wyrostka robaczkowego, które powinien wykluczyć/ rozpoznać chirurg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona
Najlepiej udać się do lekarza moj chłopak 19 lat też w zeszlym tygodniu mial wycinany wyrostek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
To niekoniecznie musi byc wyroste...spróbuj położyc kawałek zamrożonego miesa na bolące miejce,w ten sposób ,,zamrozisz* wyroste. Ale koniecznie zgłoś się do lekarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jajh
Na wyrostki najlepsze się szlabany. Zakazujesz takiemu telewizji, internetu, wracania po 20-tej do domu i masz spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.