Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

W zwodzie nie schodzi napletek, stulejka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Witam mam 18 lat. gdy penis jest w zwodzie nie schodzi napletek, gdy staram sie samemu reka naciagnac skore to sie nie da do pewnego momentu, fizycznie skora sie nie chce na tyle rozciagnac (nie odslania sie caly zoladz). w stanie spoczynku moge normalnie skore zsunac z napletka. dlugosc penisa w wzwodzie to 15 cm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Ja mam jeszcze gorsz problem mi skura nie schodzi wogóle dlugosc penisa to 12.5cm a mam 17 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Macie problem w postaci stulejki. W waszym wieku jedynym skutecznym sposobem leczenia jest zabieg obrzezania (lub w zależności od zaawansowania stulejki plastyka napletka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam na imie Marcin mam 17 lat i mam podobny problem co Paweł:(:( Nie wiem co mam robic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HALNY
A jakie bedą skutki gdy nie pójde tego zrobić ??? da się to samodzielnie poradzić???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W przypadku stulejki odciągnięcie w czasie wzwodu na siłę napletka spowoduje wytworzenia załupka prowadzącego do niedokrwienia żołądzi prącia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HALNY
A co za tym idzie ???? ja się boję bo nigdy w życiu nie byłem u lekarza ani innych pomocy medycznych :/ prócz okulisty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MRP
Witam mam mały problem. Mam 17 lat i chyba mam stulejke. W zwodzie napletek mi nie schodzi samodzielnie, gdy mu pomoge to schodzi normalnie za zoladz. Napletek i zoladz sa ze soba polaczone taka jakby mala czerwona *narosla* ktora pozwala zsunac napletek ale tylko za zoladz i nie dalej, przez niego naplet sie podwija i nie mozna go spowrotem nasunac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Witam mam 14 lat i gry mój penis jest w stanie spoczynku normalnie moge naciągnąć napletek... Ale jak jest w stanie wzwodu moge go jedynie naciagnac do polowy żołędzia i to z bólem. Nie wiem co robić... Jeszcze jedno gdy wczesniej sciagne napletek z żołędzia i moj penis udaje sie w stan wzwodu strasznie boli i robia sie na nim takie biale plamki... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konrad
u mnie tak samo tylko bez białych plemek . co robić mam iść do lekarza czy co ??????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dr.Stuleja
Chłopaki, kiedyś też miałem taki problem jak Konrad i Patryk. Udałem się w wieku 16 lat do lekarza zrobili zabieg pobolało 2 tyg. i jest sii. Pozdrawiam. Nie zadawajcie tyle pytań tylko do lekarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
witam ma 19 lat i mam od jakiegoś czasu problem z sciągnięciem napleta z penisa a gdy chce naciagnac go to doskwiera mi bul a skórka ma inny kolor niż powinna mieć szukam jakiejś porady czym to leczyć???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Słuchajcie, jedynym rozwiązaniem jest pójście do lekarza. Lecz tutaj też trzeba być ostrożnym, lekarz z powodu waszego małego wieku może powstrzymać się od *ostateczności* ( obrzezania ) z powodu, że jeszcze nie uprawiacie seksu. *] Jest to głupie rozumowanie wielu lekarzy. Pamiętajcie, jeśli coś wam przeszkadza to idźcie do nawet 10 chirurgów, dopóki nie dostaniecie rozwiązania. Samemu mam problem ( taki jak w temacie ) byłem 3 razy u chirurga: - Za pierwszym razem powiedział że nie mam żadnego problemu ( bo napletek w stanie spoczynku schodzi prawidłowo ) - Za drugim razem ( u innego chirurga ) dowiedziałem się że to wędzidełko jest za krótkie... i przeszedłem zabieg podcięcia wędzidełka - Po jakimś czasie zauważyłem, że to pomogło niewiele i problem pozostaje ten sam... - Poszedłem po raz 3 do lekarza, i powiedział, że jedynym rozwiązaniem jest obrzezanie, którego się nie podejmie z powodu mojego niskiego wieku ( 17 lat !!! ). Ja sam się wystraszyłem obrzezania, jednak po przemyśleniu sprawy wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie od braku czerpania przyjemności z seksu *] ( na dodatek gumek nie mogę zakładać ). Szykuję się do kolejnego spotkania z chirurgiem, tym razem ze stanowczym nastawieniem na obrzezanie. Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego uporania się z problemem. Macie jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michal
mam 17 lat. ja moge powiedziez tylko tyle, ze jutro ide na kontrole do chirurga i on sprawdzi czy mam stulejke czy nie, pani lekarz - z moich wyjasnien - powiedziala, ze moge miec tzw. zlepieniec cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert:))
mam 14 lat i chyba mam stulejkę.nie znam się za bardzo na tym ale nie wiem co robic:/ a boj się z ty iść do lekarza. Czy da się to jakoś w domu wyleczyć i czy jest możliwość ze to samo zniknie z czasem??z góry dziękuje za odp.:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olo
nie nie zniknie samo . Wizyta u lekarza jest jedynym wyjsciem i im wczesniej tym lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość artur
pytanie na moim członku ujście cewki moczowej znajduje się pod spodem żołędzi a nie na czubku a cała główka jest odsłonięta (bez napletka ) proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
A ja mam taki problem że wędzidełko napletkowe zroslo mi się z ujściem cewki moczowej i idzie cały czas w górę. Co robić ? Patrzę po internecie ale nie znajduje nic takiego tylko zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sss
ja mam 24 lata i nie moge wogóle ściagnąć bo mocny ból, lekarza sie boje po za tym co w domu powiem (mieszkam z rodzicami) ? bardzo wstydliwa sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbyniu
No właśnie ją też nam taki problem że naplet niezgodzie z grzyba xd podczas wywodu... Ale przy perturbacji i oddawania moczu to nie przeszkadza... Iść z tym do lekarza ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.