Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Zsinienie żołędzia po ściągnięciu napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam mam taki problem . Możliwe jest pełne odsłonięcie żołędzi, również w stanie erekcji, ale z zaciskaniem się napletka w tym stanie w rowku zażołędnym sciagam napletek od naprawde nie dawna i nie wiem co mam z tym zrobic prosze o jakąś rade przed wzwodem sciagam napletek i wtedy on sie tam zasiesnia i nie da sie go sciagnac dalej i podczas naprężeń szczypie i boli . Prosze o pomoc z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wż
być może jest to sprawa higieny osobistej,należy dobrze umyć penisa pod bieżącą woda ściągając napletek,dobrze obmyć wokół żołędzia ,jeżeli coś sie bedzie działo noiepokojacego to został lekarz urolog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej właśnie w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Takie objawy mogą świadczyć o zbyt wąskim pierścieniu napletka. Urolog po badaniu zadecyduje czy taki stan można jeszcze rozćwiczyć czy tez należy wykonać zabieg plastyki napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.