Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aneta

Własnoręczne usuniecie pieprzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta
Witam serdecznie mam pytanie do chirurga w sprawie osuniętego własnoręcznie pieprzyka - ok 7 lat temu mama osunęła mi pieprzyk spod pachy za pomocą włosa - owinęła go i nie pamiętam czy sam opadł po wyschnięciu czy mu trochę pomogła. Obecnie w miejscu pieprzyka pojawiła się biała narośl ok 5 mm, twarda delikatnie wystająca. Czy powinnam się tego obawiać??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skonsultować się z dermatologiem. Zmian barwnikowych nie powinno usuwać się samemu, tym bardziej bez konsultacji lekarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Jak mam usunąć sama pieprze z twarzy niechce iść do lekarza bo to kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Jestem z biednej rodziny i chce usunąć sama pieprze z twarzy jak to zrobić do lekarza nie chce iść bo niemam tyle kasy na usunięcie. Pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Pieprzyki są usuwane na NFZ trzeba tylko pójść do chirurga onkologa i powiedzieć że przeszkadza nam on i wtedy zostanie on usunięty ja tak właśnie usunęłam 3 pieprzyki i w czwartek idę na ściągnięcie szwów. ps. za darmo usuną ci tylo te pieprzyki które przeszkadzają w jakikolwiek sposób te które chcemy usunąć z powodów estetycznych usuwane są za pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Netoperek
Przypal go np rozgrzej gwojzdzia i przyloz do niego .kup sobie puzniej jakols masc na blizny albo oparzenia i smaruj tylko najpierw zdezynfekuj wszyskto spyrolem stanie sie mniej widoczny puzniej przykladaj cytryne rozjacni ci go przylepiaj ja na plastrze .wszystko na wlasne ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.