Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sylwek

Zwłóknienie zgrubienie a torbiel jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwek
Znalazłem na jądrze twardą kulkę, która pod moszną wygląda jakby miała kolor skóry Któremu lekarzowi wierzyć i czy w ogóle? Na usg jąder i najądrzy kilka dni temu znaleziono u mnie torbiel, płyn. Na kontrolnym usg po kilku dniach usłyszałem : to tylko zgrubienie jądra. Jak pokazałem że ostatnio wyszła torbiel lekarz nic nie powiedział tylko tyle że to niegroźne zwłóknienie i na pewno nie jest to proces nowotworowy bo usg to super czułe badanie i znajdzie guza. Moje pytanie: jak można wierzyć czy to nie rak skoro jeden doktor mówi : torbiel/płyn a drugi zwłóknienie/zgrubienie. Czy to na usg wygląda podobnie lub tak samo? Bo skoro tak to może równie dobrze jest to jeszcze co innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem. On ma największe doświadczenie w tej problematyce. W USG można łatwo odróżnić torbiel od zwłóknienia. Najlepiej, żeby USG wykonał kontrolnie urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.