Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena

Obniżona poprzecznica sięgając do miednicy a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena
Witam!miałam robiony rentgen kontrastowy jelit i wyszło że mam obniżona poprzecznicę.Pani gastrolog powiedziala ęe w miednicy małej powinnam miec tylko pęcherz moczowy a ja mam też poprzecznice dodała rózniez że to wygląda tak jakbym kiedyś dźwignęła coś cięzkiego i na skutek tego oderwała się poprzecznica ale ponieważ nigdy nic nie dźwigałam i czułabym jakies bóle brzucha toteż gastrolog powiedziała że taka moja uroda i nie ma zabiegu w którym możnaby było podwiązać mi ta część jelita. Jednak lęk ogarnął mnie dopiero wtedy gdy zapytała czy planuję zajśc w ciąże bo jeśli tak to muszę to zdjęcie pokazać ginekologowi czy nie będzie zadnych przeszkód* w związku z tym moje pytanie jest najtępujące: czy będę mogła mieć dzieci??czy dziecko nie będzie uciskać mi na jelito?czy podczas ciąży nie grozi mi niedywolnośc jelitowa?mam 26 lat w lecie wychodze za mąż i niedługo potem chciałabym zajść w ciążę!bardzo proszę o szczerą radę i cenne wskazówki!Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma żadnych powodów do niepokoju. To tylko taki wariant anatomiczny budowy jelita grubego nie powodujący żadnych konsekwencji a już na pewno nie będzie miało to żadnego wpływu na rozwijającą się ciążę czy tez niebezpieczeństwo nieprawidłowej funkcji jelita w czasie ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena
Bardzo serdecznie dziekuję za cenna dla mnie *diagnozę*!!Jestem o tysiąckroć razy spokojniejsza!Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.