Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Ból po lewej stronie dolna częśc żeber

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam mam 19 lat od ok. 3 lat mam kłopoty gastryczne miewam bóle po prawej stronie brzucha na całej jego długości , w podbrzuszu prawie w pachwinie tepmy ból przy pruchach utrzymujący sie ok. 1-3 godzin ostatnio zaczołem miec bóle w klatce piersiowej (bardziej z boku ) lewa strona mniejwiecej okolice ostatniego żebra jest to bardzo silny ból jak by ktoś wbijał igły , jest wtedy gdy chce wziąśc głęboki oddech , zdażyło mi sie to dwa razy w ciagu poł roku , teraz zaczołem miec w tej okolicy miewam ukucia i uczucie ucisku bardzo prosze o odpowiedz pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z lekarzem rodzinnym. Trudno powiedzieć czy to dolegliwości związane z sercem, płucem czy narządami jamy brzusznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość georg
od 4 dni mam bardzo silne bule po lewej stronie pod ostatnim zebrem wczorej bylwm u lekarza *powiedzal ze to zapalenie zebra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
Witam mniewam takie bule od 1,5roku i rekom czuje twarde zgrubienie jakby jakis flak był zapchany oczywiscie problemy z gazami i oczywiscie nikt niewie co mi jest wczorej byłem na usg i wszystko jest ok jestem osobom niepijącom jusz od 3 lat wogle ale ostatnio dalem sie namuwic na butelke piwka i wtedy dopiero zaczeło kluc bul byl odczuwalny nawet w okolicach serca asz mi sie gorąco robiło niewiem jakie moge jeszcze zrobic badanie albo jak lekarzom pokazac ten twardy narzad wyjąc na stuł było by chyba najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
flak to nie narząd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Ludzie jak się pisze ból bo widzę że niektórzy mają z tym problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość G
A co za roznica, bul to bol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jarczez
Mi też boli co robić ??? Najgorzej po browarze !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość barbara
Michał, udało Ci się zdiagozować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.