Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Felix

Krótkie wędzidełko odchyla penisa w dół

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix
Witam, kiedy byłem mały uległem jakiemuś drobnemu wypadkowi, z tego co pamiętam upadłem na coś kroczem w wyniku czego nastąpiło zerwanie wędzidełka. Mocno krwawiło, ale krwotok został zatamowany i z czasem się zrosło. Z racji, że miałem wtedy coś koło 10-12 lat obeszło się bez wizyty u specjalisty. Z czasem jednak zauważyłem, że w momencie wzwodu wędzidełko odchyla żołądź nieco w dół. Na moje oko nie jest to duże skrzywienie, ale boje się, że będzie ono przeszkadzało w czasie inicjacji. Ponadto na wędzidełku do dziś widać zgrubienie w miejscu w którym zostało ono przerwane. Czy powinienem udać się z tym do specjalisty czy to raczej nic poważnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak, trzeba w tej sprawie udać się do urologa. Urolog po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Być może konieczny będzie zabieg plastyki wędzidełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Felix
Ale czy nawet niewielkie odchylenie może mieć jakieś powikłania? Z tego co czytałem i widziałem w innych wątkach, co niektórzy to naprawdę moją odchylenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Przy niewielkim odchyleniu, przy prawidłowo odbywających się stosunkach płciowych raczej nie ma konieczności korekcji chirurgicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.