Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sandra

Podwyższona prolaktyna i krwisty wyciek z piersi u mężczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra
Odebralam wyniki prolaktyny mojego rocznego syna i wynosi 8.05 ng/ml a norma u mezczyzn pisz ze jest od 4.04 do 15.2 wiec syn miesci sie w normie i nie ma podwyzszonej prolaktyny a ma krwisty wyciek z jednej piersi bo z drugiej ustalo. chcialam zapytac od czego to moze byc skoro prolaktyna jest w normie.czy jakby to byl stan zapalny to maiłby gorączke i podwyższone OB ? bądz jedno z tych ? Co mam o tym myslec ? A czy moze to byc brodawczak sutka u chłopczyka i w dodatku tak małego ? jak to w ogole sprawdzic ? A czy może to być tak bez powodu i przejdzie po jakimś czasie tak jak ta druga pierś ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Od czego to moze byc skoro prolaktyna jest w normie. Czy jakby to byl stan zapalny to maiłby gorączke i podwyższone OB? - byc może to rzeczywiście jakiś przewlekły stan zapalny, taki stan zapalny może istnieć mimo prawidłowych badań np. OB czy też istnieć bez gorączki Co mam o tym myslec? A czy moze to byc brodawczak sutka u chłopczyka i w dodatku tak małego? Trudno określić bez szczegółowych badań co to może być, najlepiej byłoby wykonać np. posiew na badanie bakteriologiczne wysięku z sutka, wykonać np. USG sutka, a nawet rozważyć biopsję cienkoigłową A czy może to być tak bez powodu i przejdzie po jakimś czasie tak jak ta druga pierś?- taka ewentualność też może być, w czasie rozwoju dziecka ta przypadłość może się wycofać (np. nadmierna reakcja receptorów sutka na prolaktynę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.