Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Emilia

Guz żołądka na arterii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilia
Dzień dobry Wczoraj dowiedziałam się że mój mąż ma guz żołądka położony na arterii w jego dolnej części, w badaniu krwi stwierdzono dużą ilość przeciwciał rakowych. Przeprowadzone badanie gastroskopiczne miał dwukrotnie i od ostatniego stwierdzono dwukrotne powiększenie guza z 1 cm do 2,9 cm. Badanie krwi wykluczyło obecnosć bakterii heliobakter. Miesiąc temu wymiotował krwią, często oddaje lużne stolce, nawet pół godziny po posiłku, odczuwa bólu w podbrzuszu po posiłku. Ma wysypke na w górnej części ciała. Bardzo niepokoją mnie te objawy. Proszę o porade, czy taki guz jest uleczalny, i jakie są na to szanse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emila
Zapomniałam dopisać że mój mąz ma 29 lat, grupę krwi A, i w rodzinie problemy z przewodem pokarmowym ma ojciec i babcia. Bardzo sie martwie nie wiem jakie są szanse wyleczenia z guza, czy może być on niezłośliwy? i jakie sa rokowania? Proszę o diagnoze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.