Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Ból i opuchlizna nadgarstka po upadku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia
Mam pytanie. A więc tak: jakiś tydzien temu potknelam sie i wywrocilam bezposrednio na nadgarstek(chcialam sie podeprzec) Potem spuchnal mi nadgarstek. Strasznie boli.Tak jakby od str kciuka. Nie moge nim wgl ruszac. Z bólem najwyzej do 30 stopni.Niema mowy o wiecej. Wywrocilam sie w poniedzialek. Wczoraj zaczela schodzic opuchlizna.Teraz prawie jej nie ma, ale bol pozostal,a nawet sie zwiekszyl.Nie poszlam do lekarza, poniewaz myslalam, ze to zwykle stluczenie i przejdzie.Czy to zlamanie tej kosci łódeczkowatej ? Prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety nez zdjęcia rtg trudno powiedzieć czy to złamanie, zwichnięcie czy stłuczenie. Radzę udać się do ortopedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kami
to forum to lipa straszna bez obrazy ale mam problem teraz z nadgarstkiem i czytam temat za tematem i czytam tylko ze bez RTG nic nie powiedza, I udac sie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marlena
Też tak miałam... oj radzę udać się do lekarza. ja poszłam po kiku dniach okazało się że ręka złamana, z przemieszczeniem bolało bardzo, operacja masakra w gipsie przez ok 2 miesięcy, bolało baaaaardzo nawet przy znieczuleniu miejscowym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.