Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Basia

Brodawkowaty rozrost z cechami neoplazji wewnątrznabłonkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basia
Wynik badania z kolonoskopi brzmiał:Brodawkowaty rozrost z cechami neoplazji wewnatrz nabłąkowej duzego stopnia bez cech naciekania.Prosze o wyjasnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Cechy neoplazji oznaczają krok w kierunku nowotworzenia. Najlepiej usunąć taką zmianę wcześniej lub pozostawać pod stałą kontrolą lekarza. Decyzja o usunięciu zmiany należy przede wszystkim do Pani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
badanie histopatologiczne wykazalo infiltratio cacinomatosa adenocarcinoma. jakie sa szanse na wyjscie z tego nowotworu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
rozpoznanie brzmi: naciek rakowy gruczolakoraka Jeśli zmiana jest niewielka dobrze ograniczona, nie przekracza ściany jelita rokowanie jest dobre. Taka zmiana wymaga leczenia operacyjnego. Dokładnie rokowaniu będzie można powiedzieć po operacji i wyniku badania histopatologicznego pooperacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz.Nie podałam wcześniej ze niestety zmiana dotyczy otrzewnej i jest nieoperacyjna,Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniaaaa
witam mam pytanie na jednym z sutku wydobywa mi sie taka biala maż o nie przyjemnymj zapachu a do tego zauwazylam na nim takie czerwone kropki co to moze byc ?? nie biore tabletek nie jestem na nic chora miesiaczkuje regularnie prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.