Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W dalszym ciągu ból po operacji wyrostka


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nadal nurtuje mnie kwestia mojego wyrostka. W lutym br miałam wycięty - stan przewlekły- od tamtego czasu caly czas boli mnie w miejscu blizny, dodatkowo bolał mnie żołądek (po gastroskopii przewlekły stan zapalny błon y sluzowej), Chodzi o to że boli mnie może nie blizna ale pod nią tak na wylot oraz do góry tak do woreczka, usg woreczka i watroby nic nie wykazało.Co może byc przyczyna - dodam ze jak robiłam brzuszki nie bolało bardziej ani mniej oraz ze bol nie jest non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból niestety może być związany ze zrostami jakie powstały po operacji. Ból taki jest długotrwały i dokuczliwy. Są okresy nasilenia i łagodnienia bólu, bóle mogą być falowe, mogą być okresy bez bólowe. Jedynym sposobem leczenia są stosowane objawowo leki wzmagające lub zwalniające perystaltykę jelit w zależności od objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszytkim leżałam w spzitalu w styczniu w ferie wyszlam i po feriach jeden dzień wróciłam do spzitala z silnym bólem w prawym bokiem .. byłam już tam 5raz z wyrostkiem .. !! lekarze mowili ze to dojrzewanie .. !! ale na operacji okazalo sie ze to ostre zapalenie wyrostka oraz rozlewal sie powoli wyrostek ,, !!!! walczyłam o rzycię na operacji . bo moglam w kazdej chwili umrzeć operację miałam 16 lutego . o 13.45 a dzisiaj jest 23 kwietnia . a Rana boli mnie caly czas .. !! oSATNIO ZENDLałam na wf z bolu .. !!!!!!!!!!! ale zwolenieni z wf dostałam tylko na 1miesiąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×