Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Darek

Ból brzucha, wzdęcia, czarny kał z ciemną krwią

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darek
Od kilku dni mam wzdęcia ,bóle brzucha w okolicy mostka(coś w rodzaju ssania) i czarny kał z ciemną krwią która ukazuje sie w postaci smuzenia po wypróznieniu.Proszę o wstepna diagnozę co moze byc przyczyna takiego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba z tym problemem udać się pilnie do lekarza. Takie dolegliwości głównie czarny (smolisty) stolec świadczą o krwawieniu z górnego odcinka przewodu pokarmowego (np. krwawiący wrzód żołądka lub dwunastnicy). Taki stan wymaga zazwyczaj pilnej hospitalizacji z pełną diagnostyką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość di
o matko....ja od jakiegos czasu mam zatwardzenia i krwawie czasami( jakby z wysilku) nawet jesli sie nie wyproznie....wzdecia, bole brzucha ( tak jakby kłucie)...co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaka
szybko do lekarza nie ma na co czekac , zrobią badanie i przepiszą na zapalenie jelita asamax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wioletta
Mam bol brzucha u zoladka dzis rank I wieczorem oddalam czarny stolec cos mu grozi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka
To może byc z wrzodów żołądka lub dwunastnicy. Grozi pęknięciem krwotokiem. do lekarza!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.