Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin

Skrzywienie penisa w dół

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin
Witam, Otóż mam pewien problem. Mój penis jest skrzywiony w dol, jak banan, do tego stopnia ze pierwsza część penisa - powiedzmy 1/3 długości stoi należycie jeśli mogę tak powiedzieć, natomiast reszta - 2/3 długości, już nie stoi, a opada w dol. Tzn cały członek jest napompowany krwią, w każdym miejscu jest tak samo gruby, lecz chodzi mi o jego sztywność. Nie wiem jak to najlepiej opisać... poprostu, pierwsza cześć jest *dobra* i utrzymuje członek w poziomie (gdy stoję na nogach ), natomiast reszta jakby nie jest utrzymywana i opada. Np. gdy stoję na prostych nogach, kocówka mojego penisa jest skierowana ku dołowi, choć jest w stanie zwodu... Jestem niemalże pewny, ze potrzebna będzie operacja czy tez zabieg... Chciałbym się zapytać, czy taki zabieg jest robiony w każdym szpitalu, czy tylko w większych, czy taki zabieg jest bolesny, jak długo trwa, jaki jest czas rekonwalescencji i przede wszystkim czy jest bezpłatny. Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na początek radzę skonsultować się bezpośrednio z urologiem. Ewidentnie występuje u Pana zaburzenie wzwodu wynikające z nieprawidłowego ukształtowania się narządu, może choroby Peyroniego. Taki zabieg będzie prawdopodobnie refundowany przez NFZ i przeprowadzony na oddziale urologii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość
mam ten sam problem. myśle ze operacja nie jest konieczna. ale trzeba sobie jakoś z tym poradzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość młody
mam ten sam problem niby nic mi nie jest ale chciał bym być jak inni mieć normalnego co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zadowolony
we wrocku robia takie zabiegi,klinika multimedika cena zabiegu to 3000 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 17 l. JASIEK
Witam. Zacząłem nabierać wątpliwości co do krzywości mojego penisa. Trochę o tym czytałem i podobno jeśli skrzywienie jest na tyle małe że pozwala na stosunek to nie ma się co martwić. Stosunek już miałem, i udało mi się włożyć penisa do pochwy, jednak nie było łatwo, nie pytałem partnerki jak było bo chyba nie wypada, jednak z bólu nie krzyczała. Moje pytanie brzmi: czy skrzywienie jest duże ? Jeśli tak, w jaki sposób to *wyleczyć*? Biorę pod uwagę operację, ale podobno są też tabletki i inne sposoby. Jeśli operacja to jak to wygląda i czy mocno boli. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam! Link: http://fotoo.pl/show.php?img=568346_2013-07-03-369.jpg.html (zdjęcie ma służyć tylko do celu zapoznania się problemem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Witaj Szerze, mam bardzo podobnego, nawet nieco bardziej w dół i nigdy moja żona z tego nie robiła problemu, a ja tak, bo ładniej wygląda prosty, ale taki też działa dobrze. Ja mam tylko dyskomfort ze względów wizualnych, odczucia i satysfakcja jest na 5 :). A z *wkładaniem* to trzeba się nauczyć... *celować* :) btw. po kliku latach współżycia umiem już bez pomagania ręką, wcześniej to było konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.