Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie penisa w dół


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Otóż mam pewien problem. Mój penis jest skrzywiony w dol, jak banan, do tego stopnia ze pierwsza część penisa - powiedzmy 1/3 długości stoi należycie jeśli mogę tak powiedzieć, natomiast reszta - 2/3 długości, już nie stoi, a opada w dol. Tzn cały członek jest napompowany krwią, w każdym miejscu jest tak samo gruby, lecz chodzi mi o jego sztywność. Nie wiem jak to najlepiej opisać... poprostu, pierwsza cześć jest *dobra* i utrzymuje członek w poziomie (gdy stoję na nogach ), natomiast reszta jakby nie jest utrzymywana i opada. Np. gdy stoję na prostych nogach, kocówka mojego penisa jest skierowana ku dołowi, choć jest w stanie zwodu... Jestem niemalże pewny, ze potrzebna będzie operacja czy tez zabieg... Chciałbym się zapytać, czy taki zabieg jest robiony w każdym szpitalu, czy tylko w większych, czy taki zabieg jest bolesny, jak długo trwa, jaki jest czas rekonwalescencji i przede wszystkim czy jest bezpłatny. Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na początek radzę skonsultować się bezpośrednio z urologiem. Ewidentnie występuje u Pana zaburzenie wzwodu wynikające z nieprawidłowego ukształtowania się narządu, może choroby Peyroniego. Taki zabieg będzie prawdopodobnie refundowany przez NFZ i przeprowadzony na oddziale urologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 17 l. JASIEK

Witam. Zacząłem nabierać wątpliwości co do krzywości mojego penisa. Trochę o tym czytałem i podobno jeśli skrzywienie jest na tyle małe że pozwala na stosunek to nie ma się co martwić. Stosunek już miałem, i udało mi się włożyć penisa do pochwy, jednak nie było łatwo, nie pytałem partnerki jak było bo chyba nie wypada, jednak z bólu nie krzyczała. Moje pytanie brzmi: czy skrzywienie jest duże ? Jeśli tak, w jaki sposób to *wyleczyć*? Biorę pod uwagę operację, ale podobno są też tabletki i inne sposoby. Jeśli operacja to jak to wygląda i czy mocno boli. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam! Link: http://fotoo.pl/show.php?img=568346_2013-07-03-369.jpg.html (zdjęcie ma służyć tylko do celu zapoznania się problemem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szerze, mam bardzo podobnego, nawet nieco bardziej w dół i nigdy moja żona z tego nie robiła problemu, a ja tak, bo ładniej wygląda prosty, ale taki też działa dobrze. Ja mam tylko dyskomfort ze względów wizualnych, odczucia i satysfakcja jest na 5 :). A z *wkładaniem* to trzeba się nauczyć... *celować* :) btw. po kliku latach współżycia umiem już bez pomagania ręką, wcześniej to było konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×