Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość adrian 13 lat

Sina końcówka penisa po ściągnięciu napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian 13 lat
Jak naciagam naskurek na penisie to naciagne maksymalnie ze przejdzie przesto z przodu ale jak naciagne to koncuwka zoledzia robi sie sina i jak naciongam naskurek to oddolu mnie boli czy to normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie jest to normalne. Radzę o tym poinformować rodziców i z nimi udać się bezpośrednio do lekarza, który musi zbadać członka. Może to być objaw stulejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek
zdecydowanie sie zgadzam, choc u mnie w wieku mlodzienczym czyli twoim tez takie cos sie dzialo bylem u lekarza i nic nie bylo tylko drobne problemy z penisem, jak bedziesz mial szczescie to kaze ci tylko regularnie naciagac skurke od penisa w wannie podczas kompieli aby wydluzyc więzadełko. Pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość B:D
Mam to samo i to nie jest chyba normalne. Zamierzam powiedzieć o tym rodzicom, i zobacze co oni na to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mietek
tez tak mialem za pierwszymi kilkoma razami ale już mi nic nie jest.. Tak jak kolega bartek napisał żebyc regularnie naciągał skórkę nie wiem czy koniecznie w wannie bo tak nie próbowałem ale mi przeszło pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Troche głupio mówić ale też to.mam i rano jak sie kompalem masturbowalem sie. To pewnie.przez to. Mam madzieje ze przejdzie. Nie mam zamiaru nikomu mówić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.