Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magda

Bóle po operacyjne wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda
Jest taka możliwość zeby mieć drugi raz wyrostek? czy bole w okolicy wyrostka mogą być spowodowane czymś innym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Proszę o więcej danych,czy jest pani po appendektomii,kiedy była,objawy bólu.Nie ma czegoś takiego jak dwa wyrostki robaczkowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olek
Mam wrażenie jakbym znów miał zapalenie wyrostka, który wycięto mi rok temu. Brzmi zartobliwie, ale takie mam odczucia. Ból i kłucie prawej strony podbrzusza i kłucie w okolicy pępka lub blizny po zabiegu laparoskopowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
witam 1,5msc temu mialem operacje wyrostka robaczkowego,od tygodnia boli mnie prawa strona brzucha w okolicach blizny, bola mnie nerki i bol w klatce piersiowej, co to za objawy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiktor
Co oznacza klocie w kolo blizny po wyrostku. Wyrostek wyciety mialem okolo 10lat temu. Mozliwe ze zostawili mi jakas igle lub cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radek
Nie ma takiej opcji. Gdyby coś zostawili dawno byś miał cięższe objawy. Jeżeli występuje sam ból bez żadnych innych objawów to pewnie uszkodzone nerwy w okolicach blizny. Jeżeli ból trwa dłużej niż 3 dni to radzę natychmiast udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.