Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia lat 20

Pętelka jelitowa o pogrubionej ścianie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia lat 20
Wczoraj zostałam wypisana ze szpitala po 4-dniowym pobycie. Zrobiono mi usg jamy brzusznej w której wykryto: ,,W lewym podbrzuszu pętelka jelitowa(esica?) o hypoechogennej, miernie pogrubionej (do 5 mm) ścianie - do weryfikacji endoskopowej.* Natomiast w wynikach krwi: biochemia- CRP - automat 55,4 mg/l [* 5,0 ]. W szpitalu leczyli mnie na zapalenie uchyłków. Co się ze mną dzieje?? Czy to możliwe, że podczas stosunku właśnie od tego bolała mnie lewa strona podbrzusza?? Jeśli tak to czy to możliwe że mam to już około 3 lat???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia lat 20
i czy to możliwe że mam od tego kujące kolki w plecach, brzuchu , klatce piersiowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli podejrzewa się uchyłkowatość jelita grubego dobrze by to było zdiagnozować przez badanie kolonoskopowe lub ewentualnie wlew kontrastowy jelita grubego. O tym musi zadecydować lekarz prowadzący. Dolegliwości, które Pani przedstawiła rzeczywiście mogą sugerować tą chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.