Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jacek z warszawy

Guzek na prawym jądrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacek z warszawy
Witam i pozdrawiem mam 40 lat podczas kapieli wyczułem na prawym jądrze w dolnej czesci zgrubienie wielkosci małej kulki ,na lewym jądrze czegoś podobnego nie wyczuwam co to moze oznaczać dziękuje za odpowieć i jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno musisz iść do urologa, żeby Cię przebadał. Z reguły są to zmiany łagodne, często związane z okresem dojrzewania. Jednak nie można przegapić zmian o podłożu złośliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Witam ! Ostatnio czytalem artykul, ze mezczyzni powinni sami sprawdzac swe jadra, tak jak kobiety piersi. I zrobilem to. Okazalo sie, ze na prawym jadrze mam jakby to ujac maly guz, ma on srednice ok 1mm jest twardy i nie wywoluje on bólu, gdy sie go dotyka równiez nie powoduje to bólu. Co to moze być ? Czy powinienem wybrać się to lekarza - specjalisty ? Dodam, ze mam 19 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Witam mam na imie Robert tydzien temu wyczulem guzek na prawym jadrze wielkosci 3-4mil. dotykajac go odczuwam bol. Dreczy mnie problem ten poniewaz z ojca strony rak usmiercil kilka o sob .Prosze o koentarz oraz o porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Witam ostatno wyczulem guzek na prawym jądze jest wielkosci 1mm gdy go dotykam nie boli co robic ?? Dodam ze mam 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysztof
co to jest na prawym jadrze o gory jest kulka wielkosci 1cm.prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DD
zrób prywatnie lub weś od rodzinnego lekarze skierowanie na markery nowotworowe AFP I BETA HCG SZYBKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mk84
Też miałem coś takiego. badanie USG wykazało, że to zwykły polip. Podobne twory, wypełnione płynem tworzą się w całym ciele, nawet w nosie. Nic groźnego, o ile nie jest na tyle duży, żeby coś uciskał. Oczywiście sprawdzić trzeba, ale nie panikujcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.