Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Konsekwencje i dalsze problemy obrzezania czy wydłużenia wędzidełka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam 17 lat dziś zapisałem się do urologa (dopiero 22lutego był wolny termin :/ ). Mam moim zdaniem za krótkie i cienkie wędzidełko które przeszkadza mi w pełni zdjąć napletek z żołędzia. Sądzę tak po tym że tworzy mi się pod żołędziem warstwa nie rozłożonej skury na trzonie tak jakby *obrączka* pod żołędziem. Chciałem więc prosić o informację czy w moim wieku są osoby którym zrobiono zabieg obrzezania, bo mi się wydaje że to robi się tylko ludziom starszym. Chcę też wiedzieć jak na to (obrzezanie) reagują kobiety? Czy w czymś przeszkadza obrzezany penis? Czy za zabieg się płaci? Liczę sie z tym że może myslicie przecież że w internecie już sa odpowiedzi na te pytania, ale to co przeczytałem to jest 1 wielki chaos. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)W Twoim wieku także wykonuje się takie zabiegi, ale w przypadku zbyt krótkiego wędzidełka nie ma potrzeby aby taki zabieg wykonywać (wystarczy plastyka napletka) 2)Kobiety w czasie stosunku nie odczuwają tego czy członek jest po obrzzaniu czy też nie. 3)W niczym. Na początku tylko trzeba dostosować się do tego stanu (nadmierna wrażliwość skóry żołędzia) 4)Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×