Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwypuklenie w miejscu wyrostka


Gość Calioppe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od dłuższego czasu (myśle że może 1 rok- niestety troche zaniedbałam ale byłam za granicą) w miejscu mniej więcej w którym położony jest wyrostek robaczkowy mam uwypuklenie. Coś jakby przepuklina choć nie chowa się, jest cały czas. nie zmienia swojej wielkości. Tak jakby spuchł mi kawałek brzucha. Widoczne tylko w pozycji stojącej, kiedy leżę uwypuklenie znika. Do tego dołączają się bardzo różne bóle brzucha, czasem w tym *spuchniętym* miejscu czasem w okolicy żołądka czasem też w innej częsci, bywają kłujące albo tępe, trwają różnie długo od kiku minut do ok 2 godzin. zdarza sie że przez dłuższy czas (np kilkanaście dni) nie boli wcale. Co do tych bólów nie ma reguły. apetyt mam normalny, nie mam żadnych nudności. Zdarzają się krótkie biegunki choć częsciej zaparcia. Ginekolog orzekł że nie jest to żaden torbiel. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził że to raczej nie jest przepuklina i skierował do chirurga jednak na wizyte musze troche poczekać. strasznie się boję i prosiłabym choć o nakreślenie co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to stan zapalny dróg moczowych (zapalenie pęcherza moczowego). Konieczna kontrola u lekarza. Zadecyduje o dalszej diagnostyce (morfologia, badanie ogólne moczu) i leczeniu. Może też być konieczna konsultacja ginekologiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kłócie jajnika i czeste oddawanie moczu a dziś boli mnie troszke podbrzusze mam taki dziwne uczucie jak spodnie mam nizej opuszczone to tak jakby mnie uciskały okres dopiero mam miec poczatek wrszesnia .. sama nie wiem.. moze jakas pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×