Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kamil

Kłucie i pieczenie mostka po ćwiczeniach na siłowni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil
Mam 17 lat w dniach 24-30 sierpnia 3 dni cwiczylem na silowni. przez kolejne 3-4 tygodnie mialem dziwne klucie pieczenie w mostku np zjadlem sniadanie poszedlem do szkoly po 2 lekcjach zaczynalo sie klucie jak cos zjadlem to na jakis czas przestawalo kuć i tak do konca dnia jak nie chcialem zeby kulo to jadlem co sie dalo xD sie przytylo troche ale to szczegu/ól po tych 3-4 tygodniach ustalo klucie i pieczenie apetyt tez juz taki duzy nie byl bo jak nie boli to po co tyle jesc jak sie jesc nie chce. wczoraj poszedlem na silke sobie pocwiczyc troche i dzisiaj po poludniu zaczeło mnie znowu kłuć.Teraz mam takie pytania do orietujacych sie w tym temacie czy to przepuklina? czy mam sie czym obawiac jesli to przepuklina? jak dlugo trwa leczenie i czy mozna wogule to wyleczyc? czy bede mogl jeszcze cwiczyc kiedys na silowni? o i objawy te klucia i pieczenia to tylko i wylącznie mam jak pocwicze troche na silce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z objawów i umiejscowienia dolegliwości opisywanych przez Ciebie nie wynika w żaden sposób, że jest to przepuklina. Takie objawy mogą sugerować chorobę serca lub też zarzucanie treści żołądkowej do przełyku. Radziłbym z tym problemem skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Być może konieczne będzie wykonanie EKG i/lub gastroskopii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
choroba serca? ja sie nie znam ale jak by to byla choroba serca to raczej serce tez by mi nawalało no i jeszcze parę bjawow podam jak np wypilem napoj energetyzujacy (np tiger, redbul) to zaraz mialem dziwne pieczenie w gardle moze troche nizej cos takiego jak zgaga to bylo oczywiscie w tym okresie co wystepowalo klucie-pieczenie w mostku tez czesto odbijało mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to tylko objawy zarzucania treści żołądkowej do przełyku. Trzeba udać się z tym problemem do lekarza bezpośrednio. Jeśli będzie konieczność zostanie wykonana gastroskopia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.