Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie po laparoskopii torbieli i endometriozy


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, będę wdzięczna za informację odnośnie niepokojących mnie objawów. 10 dni temu miałam laparoskopię, której celem było usunięcie torbieli na prawym jajniku (4 cm), sprawdzenie drożności jajowodów i zweryfikowanie czy choruję na endometriozę. Torbiel (najprawdopodobniej endometrialna) została usunięta, wskazane jest również, że oba jajniki były w zrostach z tylną ścianą macicy, część zrostów została uwolniona, sprawdzono również drożność jajowodów (drożne) i usunięto ogniska endometriozy. Od dnia zabiegu codziennie mam krwawienie, podobne jak przy menstruacji, krwawienie trwa już 10 dzień i każdego dnia jest podobne. Towarzyszy mu pobolewanie brzucha, ale nie tak silne jak przy menstruacji. Menstruację natomiast powinnam dostać w najbliższy czwartek, dodam, że miesiączkuję regularnie a miesiączka nigdy nie trwa więcej niż 6 dni. Będę wdzięczna za podpowiedź czy to normalne, czy należy się zgłosić do ginekologa. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja sama czekam na laparoskopie. Mam zabieg ustawiony na dwa dni przed planowanym okresem, chociaż kto wie, znając życie okres się spóźni. Na twoim miejscu poszlabym do ginekologa. To pewnie ma związek z tym ze w środku wszystko musi sie wygoić itd. Ogólnie jak wspominasz zabieg? I czy bierzesz może jakas antykoncepcje? Głównie interesuje mnie to czy musialas odstawić tabletki przez zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×