Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Charczenie w płucu


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Jest problem bo obecnie mi charczy w jednym plucu czuje takie jakby babelki ktore sie przemieszczaja i to jest wyczywalne przy przylozeniu dloni do prawej strony klatki piersiowej wydaje mi sie ze mam spuchniete usta najbardziej rano lecz tego nie widac. Ogolnie jestem po natybiotyku bylem 2 razy u lekarza i stwierdzono jakies zapalenie bo mialem kaszel zatkany nos to charczenie w plucu i przelyku ale jeszcze przed tymi objawami dawniej czułem ze w tym prawym plucu czasem przejda takie bąbelki slychac to bylo ale zadko, kiedy sie smialem przy szybkim wdechu itp, teraz jest tak przy każdym wdechu i wydechu prawie, chyba ze siedze spokojnie i płytko oddycham czuje równiez uciski w klatce piersiowej. mam 17 lat i nie wiem co zabardzo mam robic jeszcze na jadrze zrobila mi sie taka malutka kuleczka ktora boli przy ucisku jak jądro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tę bąbelki znajdują się 1)bezpośrednio pod skórą, czy też 2)w głębi klatki piersiowej (tuż pod żebrami)? czy słychać bulgotanie?, czy ostatnio wymiotowałeś, jakiekolwiek mocniejsze urazy j. brzusznej/ klatki piersiowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

One sa pod żebrami raczej i też czeste bulgotanie w brzuchu, to w plucu mi bylo slychac jak pogralem w pilke i sie zmeczylem teraz jakby troche ustąpiło przed tem bylo przy każdym płytkim oddechu teraz tylko przy głębokim ni było wymiotów, kiedys sie bilem z takim kolega i mnie uderzyl pod żebro dosyc mocno i bolalo przez pare miesiecy(nie bylem z tym u lekarza) ale to bylo z 4-5 lat temu, ogolnie jestem bardzo chudy, jeszcze teraz na rękach powstały jakies bąble z słona wydzielina jakby gęstą wodą, na palcach i troche wyzej na wewnętrznej stronie noi nie wiem czemu dosyć czesto łapie mnie czkawka ale to 2,3 razy mi sie odbije i ustępuje, jak piję wode to mi ciężko przechodzi przez przełyk jak wezme 2 wieksze łyki to wiecej nie dam rady musze poczekac chwilke zeby mi to sie wlalo do żoładka tak jakby,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ponownie udać się na kontrolę do lekarza. Na podstawie takich opisowych informacji trudno określić co się dzieje, co może być przyczyną tychże dolegliwości. Być może konieczne okaże się wykonanie RTG klatki piersiowej czy też badania krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×