Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Maja 99

Members
 • Postów

  14
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Maja 99

0

Reputacja

 1. koniecznie do lekarza. pojechaliśmy z synem do kliniki https://doctorpro.pl. znakomity urolog
 2. Maja 99

  Seks analny a choroby odbytu

  Myślę, że tak jest w przypadku, gdy nie należy spekulować, tylko skonsultować się z odpowiednim proktologiem, zwłaszcza jeśli występują problemy w postaci hemoroidów lub szczelin odbytu . Przynajmniej ryzyko ich wystąpienia jest wielokrotnie większe.
 3. Zgadzam się, lepiej zawsze iść do lekarza, ponieważ istnieje wiele przyczyn zapalenia gruczołu krokowego! Bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego może być spowodowane przez bakterie, które infekują gruczoł krokowy (np. E. coli). Inne przyczyny zapalenia gruczołu krokowego obejmują: choroby przenoszone drogą płciową; uraz prostaty lub narządów miednicy; ludzki wirus niedoboru odporności; nierównowaga hormonalna; choroby autoimmunologiczne; dysfunkcja układu nerwowego; stres psychiczny; kamienie prostaty; niepełne opróżnienie pęcherza. Powiększona prostata, obecność cewnika moczowego, infekcje pęcherza i dróg moczowych mogą zwiększać ryzyko rozwoju zapalenia gruczołu krokowego. Mężczyzna miał problem z przerostem prostaty. I cieszę się, że od razu pojechaliśmy do lekarza https://doktorpro.sk/en/bratislava/services/urology, bo szybko pomógł nam rozwiązać problem.
 4. Dzień dobry! Chętnie też posłucham odpowiedzi. W tej klinice widziałem metodę leczenia hemoroidów za pomocą koagulacji w podczerwieni i dearterializacji hemoroidów (infrared coagulation and dearterialization of hemorrhoidal nodes) https://doktorpro.sk/en/bratislava/services/proctology/external-hemorrhoids. Czy ktoś leczył hemoroidy takimi zabiegami? Sukces?
 5. Uraz ten jest całkowicie uleczalny tylko operacyjnie (chirurgicznie). Wszystkie inne metody to tańce z tamburynem.
 6. Słaby i niewyrażony orgazm u mężczyzn wiąże się z niewystarczającym poziomem testosteronu. Aby przywrócić ten ważny hormon do normy, konieczne są regularne ćwiczenia i prawidłowe odżywianie (zwłaszcza owoce morza).
 7. Do normalnego życia seksualnego wystarczy 5 centymetrów penisa. W przypadku kobiet najważniejsza jest stymulacja łechtaczki i wystarczy 5 centymetrów. Preludium jest bardzo ważne.
 8. Najważniejszym organem erotycznym jest głowa. Nie fantazjuj dla siebie o niczym zbytecznym przed kontaktem seksualnym, a wszystko będzie w porządku. Sprawdzony doświadczeniem.
 9. Możesz doradzić prawidłowe odżywianie, ćwiczenia i pić dużo czystej wody. Wszechstronny i skuteczny.
 10. Po złamaniu ręki w okolicy stawu nadgarstkowego ręka jest zimniejsza od drugiej. Dlaczego i jak sobie z tym poradzić?
 11. Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu na klatce piersiowej, jeśli nie jest to zaburzenie hormonalne? Dziękuję Ci.
 12. Czy przewlekłe hemoroidy można wyleczyć, czy jest to na zawsze?
 13. Czy kolonoskopia jest szkodliwa? Czy są jakieś studia?
×