Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, stan podgorączkowy, wymioty


Gość 19nastolatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 19nastolatka

Witam. Spotkalam sie juz na forum z przypadloscia ktora mi dolega czyli bole pod zebrami - szczegolnie rano np.po sniadaniu i stany podgoraczkowe. Jednak dzis bol nie byl juz taki ostry, wydaje mi sie jakby ustapil. Jedank po jedzeniu pojawily sie mdlosci oraz odruchy wymiotne. Dla wyjasnienia na pewno nie jestem w ciazy jezeli padloby takie podejrzenie. Nie mam czasu zglosic sie do lekarza ale troche jestem zaniepokojona ta sytuacja. Co to moze byc? Wiem ze nie da sie tego ustalic bez padan ale chociaz tak ogolnie. Czy jest to powazne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oceniać co może się dziać bez bezpośredniego badania. Takie objawy mogą wskazywać np. na kamicę pęcherzyka żółciowego czy też stan zapalny lub wrzody żołądka lub dwunastnicy. Bez badań się nie obejdzie (np. USG jamy brzusznej czy też gastroskopia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 19nastolatka

Przepraszam ze zawalam forum moimi problemami ale mam jeszcze pytanie bo tak stan podgoraczkowy juz ustapil tzn. mam co najwyzej 37 ale tym sie akurat nie przejmuje, Jesli uciskam sobie to miejsce w ktorym mnie zawsze boli rowniez odzuwam bol ktorego nie mam jezeli spowoduje ucisk w innym miejscu brzucha. Czy to jest normalne ze w tym miejscu akurat boli?tzn moze jest ono akurat bardziej wrazliwe na bol niz inne okolice brzucha.Czy moze jednak to znak ze cos nie gra? Mam powazne watpliwosci czy wybrac sie do lekarza...Jesli jutro rano np.nie odczuje bolu to mimo tego powinnam odwiedzic jakiegos specjaliste i poinformowac ze odczuwalam takie bole?hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×