Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z lewej strony pod żebrami po pobiciu


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 2 lata temu wdałem się w bójkę i zostałem skopany przez 8 chłopaków. Miałem robione usg ponieważ miałem dosyć silne bóle pod żebrami z lewej strony. Na 1 usg wyszło że śledziona jest powiększona po urazie, później na kolejnych 2 usg wyszło że śledziona jest w normie tylko że są 2. Po 10 miesiącach nadal utrzymujących się bóli wybrałem sie kolejny raz na badania i stwierdzili że mam pęknięte żebra, lecz że nie mam możliwości by było ono pęknięte od tamtej pory. Do dziś nikt mi nic w tej sprawie nie pomógł i bok cały czas boli a trwa to ponad 2 lata, lekarze twierdzą że gdyby było coś ze śledzioną to już dawno by pękła a nie po 2 latach i nie chcą juz nawet robić usg. Tydzień temu robiłem brzuszki, 2 dni po tym znów miałem silny ból który utrzymuje się do dziś, boli nawet jak śpię czuję ból przez sen i budzę się z bólem. Nie wiem co to może byc i co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób by te bóle kidyś minęły ? Wystarczy jaki kolwiek wysiłek, podnoszenie czegoś, ćwiczenia lub nawet siedzenie przy komputerze i ból się ponawia. Od jakiś 2 miesięcy drętwieje mi lewa ręka lub też cały bok razem z ręką nawet podczas snu. Do tego wszystkiego rok temu przy zdejmowaniu paczki w pracy wyskoczył mi krag z lewej strony, ale nigdzie juz z tym nie byłem. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Drogi Adamie .Pobicie, skopanie przez 8 innych facetów to dramat.To co przeżyłeś to ogrom bólu. Z pewnością w czasie tego zajścia uszkodzili Ci kręgosłup. Wyobraź sobie tamtą sytuację i pomyśl, że cud że żyjesz. Człowiek jest bardzo delikatny śledzona, żebra, kręgosłup to nasze ważne organy. Ktoś uderzył mnie w żebra ......z lewej strony a nie skopał.........od 3 miesięcy nie śpię, mam bóle ........ Jedyne co mogę Ci doradzić .....mijaj zagrożenie.....uważaj na żebra ...... Smaruj je Reparilem ...ta maść składa złamane palce .....po Reparilu przez 1 miesiąc i Ketonalu 3x100 przez 1 miesiąc poczujesz się znacznie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

A jak chodzi o kręgosłup to prawdopodobnie przetrącili Ci kregi i masz przepukliny Jesteś kaleką oddaj ich do Sądu i lekarzy też, Że nie wiedzą co Ci jest bo opowiadają brednie Ale kup Reparil i Ketonal a potem oddaj ich wszystkich do Sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pozdrawiam

idzcie do lekarza (ortopeda/neurolog) a nie pieprzycie glupoty po intermecie. Osova w sieci nawet was nie widzi i myslicie, ze to cos wam pomoze? Wszyscy pochorowali chyba z ta technologia ze konsultacjeedyczne robi sie na necie gdzie sie leczy oacjenta a nie literki na forum. Zeby nie bylo mam 26 lat i 4 lata robie w szpitalu i szczerze to nie robcie se jaj idzcie do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×