Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz przy odbycie


Gość Remek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec mam poważny problem moja partnerka ma guza przy odbycie, boli dopiero po naciśnięciu, jest dosyc twardy, żadnych krwawień nie ma problemu z oddawaniem a kału też. Guz jest podłużny jak ziarno fasoli i długośc 1,5cm. Co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Od wczoraj pojawił się guzek przy odbycie,lecz nie *wychodzi* on od środka.Jest wielkości sporej wiśni.Boli,piecze i ciągnie w miejscu gdzie jest usadowiony.Wydaje mi się że zmarzłam dzień wczesnie i siadałam na ławce,może się mylę ale myślę że złapałam tzw.*wilka*.Kiedy byłam w ciąży też mi coś takiego wyskoczyło przy ujściu do pochwy,ale nie bolał tyle tylko że po kilku tygodniach pękł(wydzielina była brązowa z domieszką krwi) i do tej pory nic takiego się więcej nie pojawiło.Nie wiem co może mi pomóc,muszę chodzić do pracy a chodzenie sprawia ból,jak długo siedzę to jakby bolało mniej.Czytałam na innych forach że pomóc może tylko fachowe przebicie guzka,a ja chciałabym uniknąć tego.Być może jest jakaś rada na złagodzenie bólu i czekanie aż sam pęknie?Bardzo proszę o radę bo to jest dość bolesne uczucie.Bardzo dziękuję i czekam na poradę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w 2005 roku mialem problem z odbytem udałem sie do lekarza wykrył umnie zylaki odbytnicze pytajac skad sie biora odpowiedzial od przedzwiegniecia a tak sie skladalo ze mialem remont przepisal czopki i jakies tam inne leki po terapi wszystko ustalo i bylo ok po jakims czsie objawy wracaly ale w malym stopniu i szybko przechodzily myslalem ze jak cos dzwigam to tak bedzie nie kontaktowalem sie juz z lekarzem od paru dygodni czuje twarde gluzy bule brzucha niewielkie krwawienie mam bardzo zle samopoczucie brak apetytu czy to morze byc rak pracuje zagranica i wacham sie czy natychmiast wrucic i udac sie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martynka1234

Witam Mam 16 lat. Od pewnego czasu podczas wypróżniania towarzyszył mi straszny ból(pieczenie,swędzenie). Sprawdziłam to i okazało się, że przy odbycie mam małego guza wielkości pestki od śliwki.Czy to są hemoroidy?Jak mogę się tego pozbyć?Czy konieczna będzie operacja? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem, pojawił mi się w czasie podbytu nad morzem przy odbycie wilekości pestki wiśni, miałem takie coś również rok temu też w czasie pobytu nad morzem, nie wiem czym to spowodowane, inną ubikacją czy wodą z morza. jest jakas maść albo coś co pomoże sie tego pozbyć, czy musze sie zgłośić do lekrza? wtedy po prau dniach ustąpiło samo. nigdy wczesniej tego nie miałem , tylko w czasie pobytu nad morzem. boli, szypie i swedzi przy siedzeniu i podcieraniu z góry dziekuję za dopowiedzi mam 23 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamila871

a ja ostatnio cierpie na infekcje pochwy ktore sie nawracaja,ale tym razem mam az podrazniony odbyt ktory szczypie jak sie podcieram,obejrzalam to miejsce mam zaczerwieniony srom,linie od pochwy do odbytu i sam odbyt,a miedzy pochwa i odbytem czuje jakas podluzna wypuklosc,nie jest twarda,miekka i nie boli,co to moze byc?nie dosc ze mam infekcje pochwy to teraz jeszcze cos z odbytem sie dzieje ,pomocy :( wczoraj mialam napapierze takz slady krwi po wyproznieniu ,minimalne zywoczerwone ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem po operacji polipa odbytu.Dopiero minelo kilka dni,odczuwam bole,ale to podobno normalne.Martwi mnie jednak cos innego.Mam w okolicy odbytu guzek,ktory byl maly,po operacji sie powiekszyl. Chirurg tu w Niemczech twierdzi,ze sam zejdzie.Mnie on jednak boli i pod wplywem masci sie nie zmniejsza.Co to moze byc,czy napewno samo zejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudiusz

Ja mam dokładnie to samo co pani Kamila. tez było zimno i usiadłem na zimnym . Już nie pierwszy raz mi się to przydarzyło, profilaktycznie stosowałem maść *Aesculan* i schodziło po jakimś czasie. miałem już to trzy razy i za każdym razem schodziło myślę ze operacja nie będzie konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł lat 29

Witam mam problem od 2 dni z odbytem wiem że mam problem z kręgosłupem jakies tam zmiany mam bo za duzo dzwigam ale mój problem jest taki że jak chodze to mnie odbyt boli i piecze a jak siedze mam takie uczucie jakby się coś przemieszczało a oddawałem kał rano a nie wieczorem apupe bardzo dobrze wycieram po oddaniu kału hm co sie dzieje a wstydze sie iść z tym do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KArol prawdopodobnie to ropień, udaj się do proktologa chirurga. Gorączka i ten guzek ruszający się na to wskazuje ale pewnie już sam się o tym przekonałeś bo pewnie pękł. Mam nadzieję że nie zrobiła Ci się tam przetoka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z odbytem od paru dni mnie swędzi i piecze nie wiem co to może być dziś patrzyłem przy kąpieli i mam mały guz jakby pod nim była krew przy pracy ostatnio na nocnej zmianie zaczęło mnie swędzić nie jest to sprzyjające uczucie i nadal piecze i swędzi nie byłem z tym problemem u lekarza. proszę o rade i z góry dziękuje może ktoś ma taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×