Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie węzłów chłonnych a wzrost OB


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Od długiego czasu odczuwam ból po lewej stronie brzucha, gdzieś na pograniczu jelita grubego i cienkiego. Od kilku miesięcy OB jest na pozimoie 1 lub 2 a CRP ujemne. Krew utajona - ujemne od kilku miesięcy jak robie badania 1 x w miesiącu. Miałem wykonywaną kolonoskopię - brak zmian. Czy w takim wypadku duże jest prawdopodobieństwo, że ból pochodzi od nowotwóru w jelicie cienkim lub żołądka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze, USG miałem robione - prawidłowe. Reszta wyników jw. ALe ciągle mnie bolie tak jakby w nadbrzuszu, w połowie odległości między środkiem brzucha a jego krajem - wydaje mi się, że jest tam żołądek. Do dnia badania kolonoskopowego bolało mnie na dole poniżej pępka. Na drugi dzień po badaniu ból przeniósł się na górę. Węzłów powiększonych nie mam. A pytałem o węzły chłonne ponieważ zastanawia mnie następująca rzecz: CRP i OB mam dobre. USG też. Kolonoskopia też. Węzły chłonne nie są powiększone. Mnie ciągle boli ten brzuch. Zastanawia mnie czy może to być jakaś rozwijająca się choroba nowotworowa???? Biorąc oczywiści powyższe wyniki. Dodatkowo zauważyłem, że od około 2 miesięcy straciłem na wadze 2 kg. Jem coraz więcej, a waga spada. Czy można to tłumaczyć stresem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×