Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągła gorączka po wycięciu wyrostka


Gość Romek

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy dni temu milem wycinany wyrostek. Podczas operacji okazało się że wyrostek był już silnie owrzodzony, do tego też leżał pod wątrobą. Od czasu operacji temperatura każdego dnia była większa ostatniej nocy doszła do 38,3C początkowo była 37,2, spodziewałem się że z tej racji zostanę przetrzymany na dalszą obserwacje natomiast dowiedziałem się ze rano nie było temperatury wieć mam wypis do domu. Co do temperatury to miałem za każdym razem zbijana ja więc chyba była szansa na to że działały jeszcze leki. Do tego wszystkiego ciągle boli mnie w prawym boku nie wiem czy to jest wynikiem tego że goii się rana czy czymś innym proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata wstecz,miałam też usunięty wyrostek i też była temperatur powyższona przez 3 dni,dostawałm leki na zbicie temperatury,jak wyjaśnił mi ordynator jest spowodowane rozpoczęciem pracy jelit i jest normalne,a bóle miałam przez wiele miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałam usuwany wyrostek 2 miesiące temu.Był to stary rozlany wyrostek z zapaleniem otrzewnej,również miałam początkowo niską temp.a potem już wyższą później nie miałam(ale tu też mogły działać jeszcze leki)i miałam być wypisana do domu.Na szczęście lekarzowi nie spieszyło się żeby obejrzeć jeszcze rane przed moim wyjściem bo jak się okazało za za1,5 godz.miałam juz wysoką temp.do tego doszła straszna biegunka nawet leki nie pomagały na wstrzymanie.Zrobiono mi ponowne USG i się okazało że mam ropnia Zatoki Douglasa i byłam natychmiast operowana i jeszcze do tego ok.tygodnia chodziłam z drenem w brzuchu.Radzę jak najszybciej udać się do lekarza chirurga i zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×