Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wysypka na skórze w obrębie nerek i ból narządów wewnętrznych


Gość Jessi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnośnie drobnej wysypki na obydwu nerkach,a właściwie na skórze w ich obrębie. Do tego dochodzi ból żołądka, podbrzusza oraz ból po prawej i lewej stronie pod żebrami, że nie wspomnę o ogólnym uczuciu rozbicia i zmęczenia podobne jak przy grypie i bólu mięśni ze stanem podgorączkowym. Czuję się fatalnie, mam zaparcia, mdłości i nie wiem czemu. Czuję się tak jakby Mnie w środku wszystko po kolei bolało i było opuchnięte. A czy z zieloną herbatą można przesadzić? Bo piję ją od paru dni w ilości ok.8-10 szklanek dziennie. Przy czym jak troszkę Sobie podjadłam, w końcu tłusto i trochę czekolady oraz wzięłam zestaw witamin, to mam odrobinkę lepsze samopoczucie, ale ból dalej jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Mam podobne problemy ostatnio -pojawia się i znika u mnie wysypka na tułowiu (teraz pojawiła się dość gęsta i do tego w okolicy prawej nerki mam taki czerwony brzuch cały jakby coś było przepuchnięte (nie typowy czerowny kolor tylko taki ciemny czerwony). Do tego zdarzają się bóle narządów wewnętrznych (okolice nerek, wątroby, brzuch, bóle w klatce piersiowej ale to mi przeszło raczej już, bóle w okolicy serca i też przechodzą już, bóle w głowie -nie głowy tylko czuję ból w środku jakby coś kłuło w różnych miejscach, zaburzenia słuchu lekkie i widzenia -zwłaszcza w nocy widzę jakieś plamy czarne albo prostokąty/linie). Lekarze mówią że to nerwica (mialem robione EKG, morfologie, ob, prześwietlenie płuc i wyszły dobrze) -czy to może być coś poważnego mimo to ? Boję się, bo ból nerek miałem kilka lat ale nie zwracalem uwagi (pojawiał się na chwilę po wysiłku fizycznym i po chwili znikał) a dodatkowo u mnie w rodzinie mama miała wycinany woreczek żółciowy, kuzyn miał raka mózgu, prababcia miała raka woreczka a kuzynka miała problemy z nerkami. Dodatkowo często dosyć mam mętny mocz (czasem strasznie mętny, czasem lekko, czasem ok -słomkowy a czasem jak woda bez koloru). Zażywam leki -Sulpiryd i codziennie Vitamineral. Mam też takie dziwne jakby znamiona ale nie są to znamiona lecz tak jakby krwiak tylko ciemniejszy (widać krew pod skórą jak się bliżej przyjrzeć -ale to mam ładnych kilka lat i nic się nie działo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×