Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka w tygodniu a w weekendy OK


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z oddawaniem stolca, tak przynajmniej mi sie wydaje. Załatwiam się codziennie. Ale mam pewne zastrzeżenia. Od kilku miesięcy od pn do pt mam biegunke (nie wiem czy dobrze to nazwałem, bo biegunka to kilka wypróżnień w ciągu dnia. ja mam jedno, ale jest ono bardzo miękkie). Czasem połączone z puszczaniem wiatrów. Jeśli są te wiatry to wypada to ze mnie jak z armaty. W tygodniu chodzę spać ok. 22-23 i wstaje o 5.30. Do WC idę ok. 6.30. Sytuacja się całkowicie zmienia w wekendy. Zauważyłem, że jesli pójdę spać ok. 21-22 i wstane ok. 9-10 , to parcie zaczynam odczuwać ok. godz. 11. Wtedy stolec jest normalny - nie jest miękki. Jest tak jak być powinno. Zaczynam się martwić całą tą sytuacją. Zaczęło mnie pobolewać w dole biodrowym lewym. Czym może być spowodowane takie wydalanie w tygodniu? Dlaczego normuje się wszystko w wekendy? Czy może mi brakować jakiejś flory bakteryjnej w jelitach? Można spróbować uzupełnić ją np trilaciem? Czy wydalanie miękkich stolców, z dużą siłą może też powodować usuwanie dobrej flowy bakteryjnej z jelit? czy stres/nerwica może powodować takie przewlekłe biegunki? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×