Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Laparoskopowe usunięcie kamiczego pęcherzyka żółciowego - ośrodki


Gość Piotr/Olejnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr/Olejnik

Witam, poszukuje dobrej prywatnej kliniki, która wykona laparoskopowe usunięcie kamienia z pęcherzyka żółciowego. Bardzo proszę o informacje o najlepszej klinice w Warszawie albo w Polsce która specjalizuje się w tego typu zabiegach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie znam takich ośrodków w Warszawie. Polecam nas Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie (www.szpital.jaworzno.pl), gdzie wykonuje się takich zabiegów w bardzo dużej ilości (150-200 rocznie). Mamy w tym zabiegu bardzo duże doświadczenie (wykonujemy go od ponad 10 lat). Oczywiście jest to publiczny ośrodek, więc wystarczy Panu tylko skierowanie do szpitala. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia z Zabrza

Ja miałam robiony zabieg w Katowicach w Klinice 2000 ,polecam świetna opieka ,operacja sie udała .Robią taki zabieg i prywatnie i z kasy chorych,i powiem szczerze ja miałam z kasy chorych czekałam 2 tygodnie,bardzo szybciutko ,akurat nie miałam tylu pieniędzy a miałam częste ataki,lekarz to dostrzegł i dlatego fajnie szybko dało sie załatwić.I tak jak pisałam wyżej ,choć z kasy chorych tam byłam czułam sie jakbym była prywatnie.Pielęgniarki co chwilę chodziły sprawdzały jak sie czuje,lekarz był mnie też odwiedzić,osobny nowoczesny ,pokój .Jak dla mnie to super.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×