Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przeciążenie stawu barku


Gość MARIKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałam się zapytać czy na zdjęciu RTG, które przedstawia staw barkowy jest rzeczywiście przeciążeniem stawu? Schyliłam sie po klucze i coś strzykło mi w barku. Ból był tak silny,że nie mogłam poruszyc reką. gdy ból ustąpił okazało się, że nie ejstem w stanie wyciągnąc reki przed siebie jak i równierz usnieśc kończyny do góry,bo strasznie bolał mnie bark. Udałam sie na pogotowie, zrbili mi RTG,gdzie było podejrzenie że kość sie lekko wysuneła. oto Rtg: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=xpzep3&s=3 Lekarz pogotowia jak i ortopeda się nieco zdziwili fotką. Ortopeda powyginał trochęrękę po czym zalecił tydzień w chuście trójkątnej. Czy to rzeczywiście może być zwykłe przeciążenie barku? Prosze o odpowiedź. Dziekuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy *leczenie* przeciążenia może trwać tak długo? Minęło już chyba wystrczająco czasu by troche bark sie zregenerował? Pomimo iż nadal a nawet jeszcze więcej kości strzykają, gdy poruszam cała kończyną to ból sie pojawia. Nie jest tak ogromny jak bezpośrednio po urazie, ale jednak jest. Nadal, gdy wyprostowaną kończynę próbuję unieśc do góry i nastepnie do tyłu to ból jest. Nie wiem co robić dalej, maści nie pomagaja raczej? :( Czy czekać i dać jeszcze troche czasu na regeneracje? Czy może udać sie do tego samego ortopedy? Proszę o odpowiedź. PODRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×