Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Liczne guzki o strukturze lito-torbielowatej w tarczycy


Gość ANNA

Rekomendowane odpowiedzi

Wykryto u mnie w obu platach i ciesniach rozsiane dosc liczne guzki o strukturze lito-torbielowatej,najwiekszy w prawym placie 25mm,najwiekszy w lewym placie 18mm TSH(trzeciej generacji) 1,16 FT3 4,28 mam problemy z przelykaniem i boje sie tez ze mnie udusi:( niewiem co mam robic? czy zna ktos dobrego fachowca od tarczycy? czy moje wyniki sa bardzo zle??? od kilku lat mam zlamany nos i niewiem czy niebedzie to problemem przy operacji?? mam tysiace pytan i goca prosbe do Was wszystkich....jesli ktokolwiek moglby mi pomoc i odpowiedziec na miliony moich pytan ... bardzo ws prosze o pomoc.. boje ze osieroce moja 3 dzieci:((( co mam dalej robic? gdzie mam sie udac?? boje sie i odczowam coraz wiekszy ucisk gdy przelykam.. pomozcie mi-prosze zrozpaczona Anna:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Mogę polecić specjalistów jedynie z Warszawy bo tu mieszkam. Po pierwsze nie należy panikować. Moja mama miała usuniętą tarczycę już około 20 lat temu. Nie ma problemów ze zdrowiem jak narazie. Są różne sposoby wycinania tarczycy, więc te szczegóły najlepiej by było omówić bezpośrednio z lekarzem (złamany nos też ewentualnie z anestezjologiem). A czy była wykonana biopsja? Czy tylko usg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×