Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągłe bóle po laparoskopii pęcherzyka


Gość Beata M.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie dziewiec miesiecy temu mialam usuniety woreczek zolciowy,Laparoskopia do dnia dzisiejszego dalej mam ataki bole w prawym podzebrzu ,nikt mi nie potrafi udzielic pomocy z kad ten bol ,jest identyczny jak przed zabiegiem,biore srodki rozkorczowe ale to usmiezy lub nie jedynie Nurofen forte pomaga,a na dodatek mam straszne wzdecia czuje sie tak na okraglo.Po tym zabiegu za jakies pol roku zszedl mi kamien z nerki.Ana dodatek po zrobieniu usg po laparoskopi okazalo sie ze jelito przykleilo sie w miejsce woreczka.Prosze mi doradzic co dalej robic.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam identyczny ból wprawym podbrzezu i poł roku po opercaji nikt ni ewie co mi ejst u mnie usg wychodzi dobrze baadania krwi tez,bylam u gastrologów i u chirurgów i nic z tego nie wiem nadal i mi jest a boli i jestem na lekach pzreciwbólowych koszmar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałam usówany woreczek żółciowy 4 miesiące temu i mam mierne bóle w jamie brzusznej. Byłam na usg i lekarz stwierdził w loży po wyciętym pęcherzyku jakieś ognisko hyperechogeniczne z cieniem akustycznym . Dał mi skierowanie na TK . Nie wiem co to jest a na dodatek mnie mdli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest aby zażywać leki typu Ursofalk lub Ursocam, Proursan, możliwe, że nawet i do końca życia. Jestem rok po usunięciu pęcherzyka i też miałam takie bóle. Warto co jakiś czas zrobić morfologie: alat, aspat, ggtp, bilirubinę, amylazę. Ja miałam te wskaźniki bardzo podwyższone kilkasetkrotnie. Trafiłam nawet do szpitala. Teraz jest ok, nie mam bóli w prawym podżebrzu, ale niestety mam zarzucanie żółci do żołądka. Mdłości to jeden z objawów refluksu żółciowego. Warto zrobić gastroskopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×