Endometrium in stadio proliferationis. Leiomyomata corporis uteri.

u?ytkownik
iwona

Bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku: Endometrium in stadio proliferationis.Leiomyomata corporis uteri. Corpora lutea haemorrhagica.. Proszę

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Błona śluzowa macicy w stadium proliferacji. Mięśniaki gładkokomórkowe trzonu macicy. Ciałko żółte krwotoczne.

u?ytkownik
iwonqa

Co to oznacza? na chłopski rozum?

u?ytkownik
stapler

Czy to jest wynik po wycięciu macicy?

u?ytkownik
iwona

TAK, jeszcze było dopisane w jęz.polskim - jajowody prawidłowe. Co ten wynik oznacza dla mnie?

u?ytkownik
iwona

Tzn. czy muszę kontrolować cytologię, itp. Nie zostało wiele *) jakie badania muszę robić, czy jest jeszcze jakieś zagrożenie ginekologiczno- onkologiczne?

u?ytkownik
Karolina

Dysplasia focalis minoris gradaus signa infectio viralis

u?ytkownik
Patrycja

Czy ktoś może mi powiedzieć co oznacza: Cystis haemorrhagica corporis lutei ovarii dextri? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)

u?ytkownik
zofia

Bardzo proszę o przetłumaczenia wyniku. endometrium in stadio proliferations.Fragmente musculorum leiocellularium. Cruor sanguinis, fragmenta epithelii plani. glandalarum endocervieis et endometrii.

u?ytkownik
justyna lat 42

Prosze wytumaczyc mi dostalam dopiero wyniki jestem umuwiona do lekarza na czwartek endometrium in stadio proliferationis

u?ytkownik
aa

Czy ktos moze mi przetumaczyc te slowa cystis haemorrhagica corporis lutei ovarii

Twoja odpowiedź