Całkowite obrzezanie - Dziwny przezroczysty płyn

u?ytkownik
Bxl24

Cześć,
9 czerwca miałem całkowite obrzezanie w Belgii - u chirurga co zajmuje się tym od 20 lat.

Pierwsza noc opatrunek, recepta na jakieś leki i koniec. Mówił ze muszę brać kąpiele z mydłem dwa / trzy razy dziennie. No i tak robię do dziś. Bólu ani razi nie poczułem od samego początku, przepisał mi leki przeciwbólowe ale ich nawet nie biorę.

Szwy od *spodu* penisa już mi odpadły wszystkie także zostało jakieś 3/5.

Penis był opuchnięty tylko pierwsze dwa dni, i żadnej zmiany koloru nie miałem. Także mam powody żeby być zadowolonym z chirurga - widocznie dobrze się spisał.

Ale mam ogólnie kilka wątpliwości:

-Wiem ze dopiero drugi tydzień minął, ale moje erekcje nie są pełne, tylko jak by do połowy. Normalne?

-Przez to ze szybko mi szwy od spodu odpadły, mam wrażenie ze to się źle zrośnie.

-Jak widać na zdjęciach, mam taką oponkę. Ale to nie jest opuchlizna tylko jakieś takie zgrubienie, i trochę bardziej nasilone z lewej strony penisa (z rana zawsze kolega idzie do lewej nogawki, i mysle ze to dlatego jest to asymetryczne).
Powody do obawy? Mam nadzieje ze to przejdzie, bo się nie zmienia w ogóle.

-Kolejna dziwna sprawa, i nie widzę nic na ten temat w necie: przy wzwodzie, z okolicy szwów, wycieka przezroczysty płyn. Na bokserkach potem to wysycha ale nie żółknie. Co to może być?

-I ostatnie pytanie, po całym dniu, jak by mi żołądź wysychała. Tzn robią się takie plastry skory które się roztapiają przy kąpieli. Czasem cewka mi się skleja tez.

Z góry dzięki za odpowiedzi *)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź