Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powracający straszny ból ręki po złamaniu otwartym w wypadku


Gość Kath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 lata temu miałam wypadek samochodowy w którym miałam złamane obie stopy (srodstopie i pięta ), złamana miednica, złamane kręgi od l1 do l4 oraz któreś 2 z odcinka szyjnego ale nie wiem które, złamanie otwarte ręki dokładnie w miejscu nad łokciem. Byłam 2 miesiące w szpitalu po czym wyszłam i wracałam do normalnego funkcjonowania. Przez pierwsze por roku po wypadku nie miałam żadnych boli po złamania ch. Potem nagle zaczęła poleć mnie ręka, acha zapomniałam dodać że umieścili mi w niech drut długości od obojczyka do łokcia. Ból był rwocym bólem podobnym do bólu zęba, taki jakby wewnętrzny ból kości. Nie bolało przy dotykaniu. Ból od tamtej pory wraca do mniej więcej dwa miesiące i zazwyczaj trwa około 2 tygodni noon stop. Zazwyczaj pomagał paracetamol, potem dostałam jakiś lek na bóle reumatyczne. Ostatni nawrót jest zupełnie innym rodze jem bólu i dlatego właśnie zaczęłam szukać jak informacji bo nie wiem co robić. Tym razem nie mogę dotknąć ręki bo czuję jakby była zbita, nie mogę nią prawie wcale ruszać, podnosić jej ani nią bo nie mam siły. Byłam w szpitalu i zrobili mi prześwietlenie oraz badania krwi i nie znaleźli nic. Dali mi codeine i skierowali do ortopedy i fizjoterapeuty. I teraz po 2 tygodniach ból znów wrócił. Dodam że ten ostatni ból trwał dwa dni i ustal. Proszę coś podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×