Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w kolanie po prawej stronie


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

W lewym kolanie po lewej stronie bardzo mnie boli i da się wyczuć zgrubienie, mam to od trzech tygodni, zrobiło mi się to po upadku na nartach, byłam wtedy w szpitalu zrobiony mi został RTG, nic chyba nie wykazał, bo lekarz posmarował maścią, zrobił opatrunek i to wszystko, chodz noga była opuchnieta. Co się mogło stać, że mimo upływu trzech tygodni nadal jest troche opuchniete kolano no i boli mnie po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno napisać co się dzieje bez badania. Wskutek urazu mogło dojść do uszkodzenia struktur wewnętrznych stawu kolanowego czego nie można zobaczyć zwykłym badaniem rentgenowskim. Radzę w tej sprawie skonsultować się z ortopedą. Być może w stawie kolanowym zebrał się płyn pourazowy. Nie wykluczone, że wskazana będzie artroskopia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś roku odczuwam kłucie i ból w kolanie. Jest to lewa noga, a kłucie i ból występuje z jego prawej strony. Nie uprawiam żadnego sportu, nie mam otyłości. Bóle zaczęły się po moim upadku z bieżni na siłowni. Zaraz po upadku nie mogłam ustać na nogach, a kolano było mocno stłuczone- nie poszłam z tym do lekarza, ale dawałam na nie maści i przeszło po paru dniach. Na samym początku nie czułam żadnego bólu, lecz po paru dniach zauważyłam, że przy kucaniu kolano tak jakby strzelało i zastygało w bezruchu, a przenoszenie się do postawy stojącej sprawiało ogromny ból. To było jednak na początku, teraz nie mam takich objawów, ale ból w tym miejscu pojawia się często, nawet wtedy kiedy noga jest w bezruchu. Czasem boli również po wf, czyli wysiłku fizycznym, ale również wtedy kiedy ciężar ciała przenoszę na tą nogę. Bardzo proszę o pomoc. *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×