Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwioplucie,bole,wzdecia,odbijanie-pomocy


Gość krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Mezczyzna 39 lat z nawdaga ponad 3 mies temu zaczalem miec problemy z przelykaniem szczegolnie slina i napoje a przy jedzeniu nie bylo problemow zrobilem gastosokopie wyszlo --zapalenie przelyku z nazderka ,refluks luzny wpust przelyku oraz helicobacter bez zmian w zoladku oraz innych dostalem leki --emanera 40 oraz prokit nie pomagaly nastepnie zamieniono na dexliant 60 w tej chwili po ponad 2 miesiacach brania lekow nadal mam obajwy tzn pieczenie czasem w mostku ,krwioplucie nieduze szczegolnie rano po nocy lub po dlugim lezeniu czasem nudnosci bardzo silne wzdecia i problemy z przelykaniem --uczucie w okolicach krtani jakby przeskakiwanie lub puchniecie wtedy mam problem z lykaniem tabletek lub malych twardych produktow np migdal orzech ktore czasem staja mi w przelyku i prowadza do odbiajania lub krzstuszenia ,w trakcie jedzenia posilkow nie mialem zadnych problemow nigdy czasem tylko lekkie pieczenie w mostku gorzej jest po posilku czuje sie pelny mam wzdecia i mam cofki -obawiam sie najgorszego czyli jakis rzeczy rakowych i tu pytanie? mialem wykonany pasaz rtg przelyku z kontrastem na ktorym wyszedl reflusk i nic wiecej czekam na powtorna gastrosksopie --czy taki pasaz wykazal by gdyby bylo to zwiazane z jakims stanem rakowym ? a jesli moje obawy sa przesadzone to co moze dawac takie objawy? ktore mam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×