Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

TORTURY PENISA


Gość wielgachnybenio@gmai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wielgachnybenio@gmail.com

POSZUKUJĘ PIELĘGNIARKI LUB DOMINY KTÓRA CHCIAŁABY POEKSPERYMENTOWAĆ NA MOIM OK.21CM PENISIE, KLIMAT BDSM MEDICAL I PODOBNE NAWET OSTRE ZABAWY, DO USTALENIA REALNIE W WARSZAWIE PISZCIE EMAIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafiki 87

witam mój kumpel miał przygode to zapamieta ja do konca zycia jezdzimy razem często nad jeziorko w tychach (sląskie)na rybki.pojechalismy na nocke na rybki łapiemy zawsze szczupaki lub sumy na żywca uzuwamy bączka ok 7cm.. od godz 21 do 3 rano nic nie brało wkoncu kumpel wpadł na pomysł ze zapalimy zioło potem mu tak odjebało ze rozebrał sie do majtek stwierdził ze zrobi sobie dobrze*)ciemno było więc nikt go niewidział odciał zyłke z wedki i uwiązał sobie wokoło zołędzia stwierdził ze jak zywiec tzn bączek bedzie odpływał od brzegu to bedzie mu sie naciagał penis i tak z 20 min cudował wiedziałem ze jest prawiczkiem ale niewiedział ze lubi sobie sado maso.gdy mielismy sie zwijac ok 4*20 nad ranem uwiazał do chaczyka koło zywca koszyczek 20g i wydłuzył zyłke do ok 30metrów wtedy sie zaczeło wyrzycił przy brzegu żywca z żyłka i koszyczkiem poleciało jakies 20m gry opadło na dno po 3min jak uderzył to raczej by ł sum tak pociagnał ze mu zołedz po prostu odleciał i jeszcze wpadł kilka metrów do wody to był szok dla mnie krew sikała jak z fontanny po paru minutach szukania reszty przyrodzenia kolegi zdjałem pasek i zrobiłem mu bardzo mocny ucisk na reszte prącia aby sie niewykrwawił w szpitlu obszli mu dookoła pacie lecz juz bez głowy*)hhaaaa lekarze to padli ze smiechu kiedy im to powiedział..powiedziałem mu ze jak bede teraz nad jeziorkiem to bede łapał same sumy moze jeszcze w brzuchu któregos jest jego żoładz...hhhhaaaa takie wychodza durne pomysły teraz ma nauczkę do konca zycia tego sie nie da opisac to trzeba by było zobaczyc na własne oczy żyłka po zacisnieciu to obetnie nawet palca a co dopiero taką główkę..ps żall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×